Roca Galleries

Objavte vlajkové budovy značky Roca

Galérie Roca Gallery nie sú len fyzickými miestami, ale skôr komplexným konceptom, ktorý vyjadruje avantgardnú ponuku a víziu pokroku spoločnosti Roca. Galérie Roca Gallery, ktoré sú vybudované s prihliadnutím na princípy dizajnu, inovácie a udržateľnosti, jasne prezentujú záväzok vedúcej svetovej značky k prebiehajúcej diskusii so spoločnosťou ako celkom, ale konkrétnejšie s profesionálmi, ktorí zdieľajú záujem a starostlivosť o kultiváciu kúpeľňového konceptu.

Galérie Roca Gallery slúžia ako miesta stretávania sa a javiská pre otvorený dialóg, ktoré združujú podobne zmýšľajúcich dizajnérov, architektov a interiérových dekoratérov z celého sveta. Umiestnenie v Londýne, Šanghaji, Barcelone, Madride a Lisabone poskytuje multidisciplinárnu platformu pre výmenu, čím sa buduje celosvetová sieť zameraná na identifikáciu, interpretáciu, rozvoj a zdieľanie informácií o nových trendoch v tejto oblasti.

Zaha Hadid Architects v Londýne, Francesc Rifé Studio v Šanghaji, architektonické štúdio OAB Borje, Lucíe a Carlosa Ferraterovcov v Barcelone, Estudio Lamela v Madride a Ferruz Decoradors v Lisabone dali tejto vízii život v galériách Roca Gallery, ktoré kombinujú pútavý vzhľad a naozajstnú reprezentáciu hodnôt značky.

Preto sú galérie Roca Gallery navrhnuté ako flexibilné, funkčné miesta na prezentáciu širokej škály výrobkov spoločnosti Roca popri širokej ponuke spoločensko-kultúrnych činností.

 

Dizajn a inovácia