ISH 2013

Spoločnosť Roca prezentovala návrhy a riešenia pre rok 2013 v úžasnom inovatívnom stánku

Spoločnosť Roca sa opäť zúčastnila dvojročnej výstavy ISH, ktorá sa koná každý druhý marec vo Frankfurte. Táto popredná svetová výstava zaoberajúca sa témami kúpeľňových priestorov, budov, energetickej účinnosti pri vykurovaní a klimatizácii a obnoviteľnými zdrojmi energie, poskytla platformu pre najnovšie výrobky a inovácie v sektore a opätovne sa stala miestom stretnutia spoločností, výrobcov, inžinierov, staviteľov a poskytovateľov služieb. Všetci sa zišli na najväčšej svetovej výstave, ktorá spája tému vody a energie, a zúčastnilo sa jej 2 300 vystavovateľov na 250 000 m2 výstavnej plochy. Spoločnosť Roca tu prezentovala návrhy a riešenia pre rok 2013 v úžasnom inovatívnom stánku so sloganom Browse your bathroom.

Náš koncept Browse your bathroom ožil vďaka pozvánke pre návštevníkov ISH, aby vstúpili do katalógu vytvoreného z výrobkov v životnej veľkosti. To znamená, že tí, ktorí prišli k stánku mohli fyzicky vidieť a vyskúšať si rôzne nápady, ktoré spoločnosť Roca ponúka svojim zákazníkom, aby im umožnila prispôsobiť ich kúpeľňový priestor ich vlastnému vkusu a požiadavkám. Koncept Browse your bathroom umožnil používateľom prechádzať sa ich vlastným kúpeľňovým priestorom, vďaka čomu si mohli vybrať na základe prezerania a vyskúšania rôznych výrobkov tie, ktoré najlepšie vyhovujú ich životnému štýlu.

Toto obrovské miesto poskytlo spoločnosti Roca ideálnu platformu na prezentáciu uceleného radu výrobkov, ktoré nesú naše hodnoty, ako sú inovácia, dizajn, udržateľnosť a zdravie. S našou kolekciou pre rok 2013 sme však najväčší dôraz kládli na schopnosť prispôsobenia a personalizácie všetkých výrobkov spoločnosti Roca určených pre kúpeľňové priestory. Náš stánok sa preto snažil prezentovať, že náš široký rad kolekcií a riešení pre kúpeľňové priestory bol vytvorený v reakcii na vkus a potreby každého druhu. Súčasťou prezentácie boli aj rôzne povrchové úpravy a mnohé možnosti kombinácií výrobkov, ktoré umožňujú každému človeku navrhnúť si a postaviť kúpeľňový priestor vyhovujúci jeho vlastnému vkusu, potrebám, dostupnému priestoru, atď., či už ide o rodinu, jednotlivca, architekta alebo interiérového dizajnéra. Z katalógu spoločnosti Roca pre rok 2013 nebola vynechaná žiadna možnosť.

Kde nás nájdete

Veľtrhy a udalosti

ISH 2013

Dátum udalosti