ISH 2017

Stánok Roca na medzinárodnom veľtrhu ISH spojuje budúcnosť s minulosťou

Pri príležitosti stého výročia založenia značky priváža Roca na medzinárodný veľtrh ISH vo Frankfurte nový koncept výstavného stánku, označovaný ako Roca Mall. Predstavuje moderné nákupné centrum s plochou vyše 1000 m2, spájajúce históriu, súčasnosť i budúcnosť značky prostredníctvom rôznych kolekcií a produktov.

 

Beyond a Carmen. Smerujeme k budúcnosti a zároveň sa s hrdosťou obzeráme za našou storočnou históriou. Roca nezabúda na budúcnosť a prezentuje svoju exkluzívnu kolekciu keramiky pre všetkých, ktorí chcú byť o krok vpred. Beyond je kolekcia moderných produktov pre mestské obyvateľstvo, zahŕňajúca rafinované riešenia umývadiel vyrobených z nového materiálu Fineceramic® firmy Roca, s využitím najmodernejších technológií spracovania kúpeľňových produktov. Na druhej strane stojí kolekcia Carmen, ktorá novým produktom, ktorý vznikol prepracovaním iného ikonického modelu zo storočnej histórie značky Roca, vzdáva hold minulosti. Aj klasické umývadlo Carmen sa obzerá za tradičným stvárnením a tvorí súčasť novej kompletnej kúpeľňovej kolekcie, ktorá využíva rad vyspelých technických riešení ako sú napr. klozety bez oplachového kruhu.

 

In-Wash® a Inspira. Inteligentná súčasnosť vyhradená individualizácii a užívateľským skúsenostiam.
V stánku Roca Mall sa prezentujú najúspešnejšie novinky našej spoločnosti. Inteligentná toaleta In-Wash® prináša najvyspelejšie technológie, všestranné riešenie a užívateľsky príjemné ovládanie. A kolekcia keramiky a nábytku Inspira s tromi rôznymi dizajnovými radmi inšpiruje návrhárov kúpeľňových projektov, ktorí môžu individuálne prispôsobovať riešenie kúpeľne štýlu každého užívateľa.

 

Armani/Roca. Priestor pre exkluzivitu.
V stánku Roca Mall zostal priestor aj pre exkluzivitu, a to v podobe novej kolekcie Armani / Roca s označením Baia, ktorá sa na veľtrhu ISH 2017 prezentuje úplne prvýkrát. Všestranná koncepcia kúpeľne je moderná i nadčasová zároveň a dokáže zaujať svojimi zložitými tvarmi morskej zátoky a vody, s odkazom na mäkkosť tvarov jednotlivých prvkov tejto kolekcie.

 

O spoločnosti Roca
Spoločnosť Roca sa zaoberá návrhom, výrobou a predajom výrobkov do kúpeľní, ale aj keramickými obkladmi a dlažbami pre architektúru, stavebníctvo a bytové návrhy. História značky siaha do roku 1917, keď rodina Roca začala s výstavbou svojho prvého výrobného závodu v Gavà (Barcelona). Sto rokov od svojho založenia firma zamestnáva vyše 22 600 pracovníkov, prevádzkuje 78 výrobných závodov a pôsobí na viac ako 170 trhoch piatich kontinentov.

 

Fotografie z tlačovej konferencie budú k dispozícii od 14. marca (od 18. hodiny) po kliknutí na odkaz:
www.themenserver.com/Roca/Roca_Fairs/ISH2017.zip

Kde nás nájdete

Veľtrhy a udalosti

ISH 2017

Dátum udalosti