Vodovodné batérie Roca šetria nielen vodu

Vodovodné batérie Roca šetria nielen vodu

Výsledkom procesu výroby kúpeľňových batérií je perfektné dizajnové spracovanie a špičkové prevedenie.

Vodovodné batérie od tradičnej rodinnej značky Roca sú stabilnou súčasťou ponuky kúpeľňového vybavenia. V súčasnej dobe patria medzi najkvalitnejšie a najžiadanejšie produkty v tomto segmente, sú vybavené radom patentových technológií a vyvážajú sa do celého sveta. Kľúčové vlastnosti batérií zaisťujú ich šetrnosť nielen k prírode , ale aj úsporu vody a finančných nákladov.

Vodovodné batérie Roca je možné vyberať v mnohých dizajnových sériách, kde každá ponúka kompletné portfólio, od umývadlových po drezové, ale aj vaňové a sprchové batérie vrátane termostatických. Vybavené sú napríklad technológiou "Click ™", ktorá zaisťuje prirodzene nižší prietok vody pri zachovaní umývacieho komfortu. Pre vyšší prietok je potrebné páku silou zdvihnúť do vyššej polohy. V kombinácii s úsporným perlátorom je nižšia spotreba vody významná. Krásu a jas spolu s odolnosťou chrómovaného povrchu zaisťuje všetkým batériám Roca EverShine®.

Trendom modernej doby sú termostatické batérie . Vďaka technológii Quick Reaction® distribuujú požadovanú teplú vodu za menej ako 3 sekundy a udržujú ju konštantnú. Security 38 º® sa stará o bezpečnosť, pretože systematicky bráni prekročeniu teploty vody ako 38 ° C. Pričom vyššia teplota je samozrejme možná, je len potrebné odblokovať poistku. O bezpečnosť sa potom stará aj SafeTuch®, ktorý obmedzuje zahriatie chrómovaných tiel termostatických batérií. Nadobúda na význame predovšetkým v domácnostiach s deťmi, ktorým zaistí bezpečný a príjemný kúpeľ.

Viac o výrobe a vlastnostiach vodovodných batérií a tiež o benefitu Cold Start sa môžete dozvedieť z nasledujúcich videí.

Naša spoločnosť