Roca Galleries

Objavte vlajkové budovy značky Roca

Galérie Roca nepredstavujú iba fyzický priestor, ale sú aj uceleným konceptom, ktorý sprostredkováva avantgardnú ponuku a progresívnu víziu značky Roca. Galérie Roca, stelesňujúca princípy designu, inovácií a udržateľnosti, zrozumiteľne demonštrujú hlavný i globálny záväzok značky k pokračujúcemu diškurzu s celou spoločnosťou, ale ešte výraznejšie s profesionálmi, s ktorými zdielame záujem a starostlivosť o kultiváciu konceptu kúpeľne.

Galérie Roca slúži ako miesto stretnutia a aréna pre otvorený dialóg a spojuje rovnako naladených designérov, architektov a návrhárov interiérov z celého sveta. Pobočky v Londýne, Šanghaji, Barcelone, Madride, Lisabone a Pekingu poskytujú multidisciplinárnu platformu pre výmenu, a teda vytvorenie celosvetovej siete s cieľom identifikovať, interpretovať, rozvíjať a zdielať informácie o nových trendoch v obore.

Spoločnosti ako Zaha Hadid Architects v Londýne, Studio Francesc Rifé v Šanghaji, architektonické štúdio OAB Borji, Lucíe a Carlose Ferraterových v Barcelone, Estudio Lamela v Madridu, Ferruz Decoradors v Lisabonu a Ma Yansong v Pekingu vdýchli práve tejto vízii život v galériách Roca a skombinovali pritom okúzľujúci vzhľad a skutočnú reprezentáciu hodnôt značky.

Preto sú priestory galérie Roca navrhnuté ako flexibilné a funkčné miesta, kde je možné nie len vystaviť široké spektrum produktov Roca, ale i poskytnúť rozsiahlu ponuku spoločenských a kultúrnych aktivít.

 

Roca Barcelona Gallery

Gallery experience

Roca Lisboa Gallery

Roca London Gallery

Roca London Gallery

Roca Madrid Gallery

Roca Beijing Gallery

Naša spoločnosť