Ekologické technológie

Náš záväzok k ochrane životného prostredia nás viedol k vývoju riešení na úsporu vody a energie

 

Cold Start

Inovatívny systém kohútika, ktorý otvára kohútik so studenou vodou. Otvorenie páčky smerom vpravo je zablokované, čo je dôvod, prečo tečie studená voda z prednej polohy otvorenia. Ak sa páčka otočí smerom vľavo, prúdiaca voda bude postupne teplejšia. Týmto spôsobom šetríme nielen vodu, ale aj energiu, keďže zabraňujeme spusteniu ohrievača v prípade, že to nie je potrebné. Táto technológia je tiež dostupná v prípade inovatívnej progresívnej kazety, ktorá obsahuje túto istú funkciu vďaka použitiu kohútika namiesto páčky.

 

 

Výrobky obsahujúce túto technológiu:

 

 

Pisoár Flushfree

Nový koncept pisoára, ktorý nevyžaduje použitie vody ani elektriny. Jeho inovatívny systém používa kazetu, aby zabraňoval nepríjemným pachom prostredníctvom emisie vzduchu s citrónovou vôňou, čím sa zabraňuje plytvaniu vodou a energiou. Kazeta sa dá jednoducho vymeniť po každých 6 000 cykloch.

Výrobky obsahujúce túto technológiu:

 

W+W

Tento úžasný dizajn vytvára novú samostatnú kategóriu v rámci kúpeľňového zariadenia: umývadlo a WC integrované do jedného kusu. Táto jednotka s dvojitou funkciou umožňuje opätovné použitie vody z umývadla tým, že ju po dokončení procesu filtrovania odošle do nádržky. Udržateľné riešenie, ktoré umožňuje dvojité použitie vody a bolo ocenené niekoľkými oceneniami v oblasti dizajnu a udržateľnosti.

 

 

Výrobky obsahujúce túto technológiu:

 

>> Ak sa chcete dozvedieť viac o ekologických technológiách spoločnosti Roca, navštívte stránku Roca Loves the Planet.

Naša spoločnosť